FAQ

Na czym polega bycie konsulatntką/konsulatntem?

Konsultant/ka Marizy to osoba, która zamawia i/lub rozprowadza kosmetyki prezentowane w katalogach. Konsultant może także budować grupę osobistą.

Ile kosztuje przystąpienie do Klubu Marizy? 

Rejestracja jest bezpłatna. Nie ma żadnych opłat związanych z członkostwem w Klubie Mariza. Nawet jeśli uznasz, że ta praca Ci nie odpowiada, nie poniesiesz żadnych kosztów wypisania się z Klubu Mariza lub tym podobnych.

Nie mam 18 lat, czy mogę zostać konsultantem/ką?

W regulaminie Klubu Mariza jest wpis, że trzeba być osobą pełnoletnią, jednak nie ma takiego wymogu, gdyż przesyłki są realizowane za pobraniem.

Czy otrzymam jakieś materiały, które pomogą mi zacząć pracę konsultanta/ki?

Tak. Otrzymasz ode mnie wiele materiałów, które pomogą Ci od samego startu.

Ile zarabia się na kosmetykach?

Rabat podstawowy to 30%. Dotyczy on wszystkich kosmetyków z katalogu. Na akcesoria (np. pędzel do pudru) każda konsultantka ma rabat 10%.

Jak składa się zamówienia?

Zamówienia składa się przez Internet logując w Strefie Konsultantki za pomocą ID i hasła, które są nadawane zaraz po rejestracji.

Czy muszę od razu płacić za zamówione kosmetyki?

Tak. Płatność za zamówione kosmetyki uiszcza się kurierowi przy odbiorze paczki.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Od momentu złożenia zamówienia Mariza ma 3 dni robocze, aby zrealizować zamówienie. Czasami paczki przychodzą już na drugi dzień, ale oczywiście zależy to od ilości zamówień.

Ile kosztuje przesyłka zamówienia?

Koszty przesyłki to 16 zł jeśli składasz zamówienie o wartości niższej niż 120 zł w cenach katalogowych. Jeśli zamówienie jest w przedziale 120 – 200 zł w cenach katalogowych koszty przesyłki wynoszą 8 zł. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy 200 zł w cenach katalogowych wówczas przesyłka jest gratis.

Jak często ukazuje się nowy katalog?

Katalogi wychodzi raz na 2/3 miesiące.

Ile kosztują katalogi?

Cena katalogów do 20 szt to 2,00 zł. Im więcej katalogów zamówisz, tym cena jednostkowa jest mniejsza.

Czy są próbki kosmetyków? Jeśli tak to ile kosztują?

Próbki pakowane są w małe beczułki (ok. 5 ml). Ceny próbek kształtują się od 0,80 zł do 3,50 zł w zależności od kosmetyku.

Czy muszę składać regularne zamówienia?

Nie. Zamówienie składasz wtedy, kiedy chcesz i za ile chcesz. Katalogi wydawane są na trzy miesiące, także masz dużo czasu na złożenie zamówienia.

Czy można zrezygnować z bycia konsultantem?

Tak, Nie ma żadnych kosztów ani konsekwencji z tytułu rezygnacji. Jeśli przez 3 katalogi nie złożysz żadnego zamówienia, zostaniesz usunięty/a z listy konsultantów.

Do czego potrzebne są dane osobowe, które muszę podać w formularzu rejestracyjnym?

Firma Mariza ewidencjonuje konsultantów po numerze pesel.